ATTS narių viešnagė Plungės rajono apylinkės teisme


susitikimo nuotrauka
ATTS pirmininkas Arūnas Nevardauskis ir valdybos narys, Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėjas Mindaugas Klemenis 2011 m. gegužės 11 d. susitiko Plungės rajono apylinkės teisme su šio teismo teisėjais.
 
Pokalbio metu A.Nevardauskis ir M.Klemenis papasakojo apie pagrindines Sąjungos veiklos kryptis, atliekamus darbus, organizuojamus renginius. Daugiausia dėmesio buvo skirta diskusijai apie labiausiai šiuo metu apylinkių teismų teisėjams rūpimus klausimus – darbo krūvių reguliavimą, atlyginimų atstatymo galimybę, Teisėjų tarybos veiklą, aptartos ir kitos aktualijos. 
 
Malonu, kad teisėjai teigiamai vertino Sąjungos veiklą, išsakė savo nuomonę įvairiais aktualiais apylinkių teismams ir teisėjams klausimais.
 
Teismo pirmininkė Aušra Volskytė pasidžiaugė būsimomis naujo teismo pastato statybomis, pasidžiaugta, kad teisme nepamirštamas ir kolektyvo bendravimas, artimiausiu metu numatyta išvyka baidarėmis.
 
Teisėjai buvo pakviesti dalyvauti 2011-05-20 vyksiančiame Sąjungos renginyje Pasvalio rajone, aptartos tolesnio ATTS ir šio teismo teisėjų bendravimo galimybės.
 
ATTS valdybos informacija