Teisės aktų stebėsena

Dar birželio mėnesį Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paruošė Lietuvos respublikos teisėjų atlyginimo įstatymo priedėlio pakeitimo įstatymo projektą, pagal kurį apylinkių teisėjų atlyginimų koeficientai būtų įšaldyti dar vieneriems metams, iki 2013 m. gruodžio 31 d.

Sąjungos valdyba informuoja, kad darbo grupės, kuri svarsto LR CPK pakeitimus, darbe dalyvauja ir ATTS atstovai. Svarstymai Teisingumo ministerijos iniciatyva vyko 2009 m. spalio 27 d., lapkričio 2 d. ir lapkričio 5 d.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijai

Seime yra užregistruotas Civilinio proceso kodekso pakeitimo ir papildymo įstatymo projektas ( Nr.XP-3107). Čia pateikiamos pastabos dėl kai kurių straipsnių ir pasiūlymai, kaip reikėtų  projektą koreguoti.

Pakeitimai, susiję su atrankos procedūrų paprastinimu, teismų pirmininkų ir pavaduotojų kandidatūrų nustatymu, yra reikalingi ir turės teigiamą įtaką teismų sistemai.

Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹, 65, 76, 85, 912, 913, 98 Ir 119 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto aiškinamasis raštas

Sveiki,
 
Čia pateikiami pasiūlymai, pastabos, kuriuos Apylinkių teismų teisėjų sąjunga yra išdėsčiusi Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui S.Šedbarui susitikime 2008-12-18. 
 
Užsiprenumeruoti Teisės aktų stebėsena ATTS