Kaip gyveni, teisėjau?

2014 m. rugsėjo 13 d. Molėtų rajone įvyko Panevėžio apygardos teismo, Panevėžio apygardos administracinio teismo bei apygardos teismo teritorijoje veikiančių apylinkių teismų sporto ir laisvalaikio šventė.


Šventės iniciatorius Panevėžio apygardos teismas ir Lietuvos Respublikos teisėjų asociacija.


Kai kurios komandos, siekiant suvienodinti narių skaičių, buvo sudarytos iš jungtinių teismų kolektyvų.

Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininkės pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas jau geras pusmetis kiekvieną laisvą minutėlę treniruojasi stiprindamas rankų raumenis. Mat teisėjas ėmė dalyvauti rankų lenkimo turnyruose ir čempionatuose.

Praėjusį savaitgalį Akmenės rajono apylinkės teismo teisėjai kartu su savo kolegomis iš Radviliškio rajono bei Šiaulių miesto apylinkės teismų plaukė baidarėmis Ventos upe.
Nors oro sąlygos neitin lepino, entuziastų nuo noro išbandyti tokią laisvalaikio praleidimo formą neišgąsdino.
 
Nuotraukoje dalyviai, baidarės ir upė

Šios varžytuvės vyko jau 14 kartą, jose dalyvavo 35 dalyviai. Armonininkai žiūrovams ir komisijai turėjo sugroti po du kūrinius. Teisėjas Jonas Čirvinskas pasirinko Juozo Vasiliausko „Polką“ ir dzūkų liaudies dainą „Eikit, sesės, į darželį skint žalių rūtelių“.

nuotraukoje teisėjas Jonas Čirvinskas groja armonika

Toks rudeniškas gruodis... Be sniego ir šalčių... Bet užtat prasideda jis smagiomis progomis. Mat gruodžio 1-ąją gražų jubiliejų švenčia Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėja JARŪNĖ SEDALIENĖ.

nuotraukoje Kalėdų eglutė

Smagu, kad į Apylinkių teismų teisėjų sąjungą įsilieja vis daugiau narių. Pernai sveikinome tik 4 teisėjus, gimusius lapkritį, o šiemet jų jau -11!

nuotraukoje lapkritis

Spalis. Pagal graikų mitologiją, šį mėnesį gimusiuosius globoja dievas Hefaistas. Tai ugnies dievas, amatininkystės, skulptorių, kalvystės globėjas. Žmonės, kuriuos globoja Hefaistas, yra labai darbštūs, viską gyvenime pasiekia darbu. Darbas, užsibrėžti tikslai jiems yra svarbiausia. Šie žmonės nuoširdūs, patikimi, kantrūs. Juos sunku suerzinti, tačiau, jei supyksta, geriau pasisaugoti, nes pyksta ugningai.

nuotraukoje medis geltonais lapais

Džiaugsmas budi. Jis čia pat, greta,
Tik sunku nuo skausmo jį atskirti... (J. Marcinkevičius)
Nors rugsėjis ir kalendorinis rudens mėnuo, kai kurie teisėjai susiruošę atostogauti. Jie tvirtina, jog būtent šiuo metų laiku geriausiai pailsintys – mat mėgstantys aktyvų poilsį gamtoje. Tokių rudeninių atostogų metu ir į mišką smagu išsiruošti: ten ir grybai, ir uogos, ir akys pailsi, ir širdis atsigauna... O be to, galima neskubant pasiruošti ir atsargų žiemai...

Nuotraukoje astrai

Rugpjūtis... Paskutinis vasaros mėnuo... Kas dar neatostogavo, skuba atsigriebti - išnagrinėję bylas arba suderinę teismo posėdžių datas rudeniui, daugelis teisėjų išskubėjo pasimėgauti dar pakankamai karštais saulės spinduliais, krintančiomis žvaigždėmis, pabraidyti po Baltijos jūrą ar įmerkti meškerę į kokį nusižiūrėtą Lietuvos ežeriuką... Kievienas savaip sugalvojęs, kaip pailsės po įtempto darbo. Ne vienas, tiksliau ne viena stos prie puodų ir virs skanias uogienes, marinuos grybus ir agurkus... Kiti čiups krepšius ir - į mišką uogų, grybų rinkti ar tiesiog akis žalumoje paganyti ir gaivaus oro įtraukti...

nuotraukoje javų laukas

Liepa kvepia medumi

Burna išterliota vyšniom –

Sėdim žemės vidury

Ir prisimenam vaikystę...

O vasaros gėrybėmis pats metas pasidalinti su draugais ir kolegomis. Tam yra ir gana svarių priežasčių – jų gimtadieniai.

nuotraukoje liepų žiedai

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Kaip gyveni, teisėjau?