Baidarėmis Ventos upe

Nuotraukoje dalyviai, baidarės ir upė
Praėjusį savaitgalį Akmenės rajono apylinkės teismo teisėjai kartu su savo kolegomis iš Radviliškio rajono bei Šiaulių miesto apylinkės teismų plaukė baidarėmis Ventos upe.
Nors oro sąlygos neitin lepino, entuziastų nuo noro išbandyti tokią laisvalaikio praleidimo formą neišgąsdino.
 
Kaip papasakojo šiame baidarių žygyje dalyvavęs Akmenės rajono apylinkės teismo teisėjas Nerijus Masiulis, kelionė Ventos upe užtruko maždaug 6 valandas. “Per tą laiką su trumpais pailsėjimais nuplaukėme 16 kilometrų, - dalijosi įspūdžiais teisėjas. – Kelionę pradėjome nuo Rekčių piliakalnio, o baigėme Papilės miestelyje ten, kur Venta daro vingį ir kabo „beždžionių“ tiltas.”
 
Beje, plaukiantieji baidarėmis ne tik išbandė šiuo metu labai išpopuliarėjusį laisvalaikio praleidimo būdą, bet ir pasigrožėjo apylinkėmis - ne tik įveikė Papartynės malūno slenksčius, bet ir apžiūrėjo 1867 metų statinį, kuriame šiuo metu veikia hidroelektrinė. 
 
O Ventos slėnis ties Papile yra paskelbtas geologiniu draustiniu - tai Papilės atodanga, kur  2 kilometrų Ventos atkarpoje atsiveria juros periodo dariniai su gausiomis tuometinės faunos liekanomis.
 
“Patyrėme tikrai daug teigiamų emocijų, - tvirtino N. Masiulis. – Diena, praleista gamtoje su kolegomis ir šeimos nariais, ko gero, ilgam “užkrovė” mus visusgera energija.”
 
Akmenės rajono apylinkės teismo entuziastai, pirmą kartą išvylioję kolegas papramogauti viliasi, jog šis žygis pirmas, bet ne paskutinis. “Tikimės, kad tai taps gražia tradicija ir prie mūsų prisijungs daugiau kolegų iš kitų šalies miestų.” – sakė akmeniškiai.
 
 ATTS inf.

Daugiau apie teisėją: