Rankų lenkimo čempionate

Kartu su jaunimu

Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininkės pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas jau geras pusmetis kiekvieną laisvą minutėlę treniruojasi stiprindamas rankų raumenis. Mat teisėjas ėmė dalyvauti rankų lenkimo turnyruose ir čempionatuose.

“Iš pradžių į šiuos turnyrus vežiojau abu sūnus, kurie šia sporto šaka itin žavisi ir siekia rezultatų, - prisiminė kelio pradžią į šią sporto šaką Vytautas. – Padėdavau jiems, stebėdavau vykstančias kovas iš šalies. Tačiau pamažu sūnūs mane įkalbėjo išbandyti jėgas ir pačiam. Štai neseniai, spalio pradžioje, Vilniuje vyko Tarptautinis sporto festivalis, kuriame viena iš sporto rungčių buvo ir  rankų lenkimas. Kadangi daugiau veteranų nebuvo, man teko rungtis su jaunimu. Turėjau 2 kovas, abi pralaimėjau, tačiau garbingai, kovodamas su tituluotais jaunais varžovais iki 90 kg svorio kategorijoje.Trečią vietą savo svorio kategorijoje – virš 100 kg, dešine ranka – laimėjo vyresnysis mano sūnus Donatas.”

Šių metų balandį V. Krikščiūnas jėgas išbandė ir Lietuvos rankų lenkimo čempionate, kuris vyko Joniškyje. Čia buvo surinkta senjorų grupė – joje Vytautas laimėjo 2-ąją  vietą savo svorio kategorijoje, dešine ranka. Pelnė sidabro medalį.

O šią vasarą, kartu su labai rimtai sportuojančiu jaunimu iki 30metų, teisėjas dalyvavo Tarptautiniame rankų lenkimo turnyre, kuris vyko Druskininkuose, pėsčiųjų zonoje.

“Šiuo metu turiu pakvietimą į lapkričio mėnesį Šiauliuose vyksiantį rankų lenkimo turnyrą, - išdavė savo sportinius planus Vytautas. – Dalyvaus gana stiprios komandos iš Kuršėnų, Plungės, Joniškio, Šilalės. Būtų smagu, jei susirinktų veteranų komada. Jei ne, teks imtis su jaunimu. Tikiuosi, kad ne taip mikliai jie mane nurungs, nes su lyg kiekviena kova, jaučiuosi tiek fiziškai, tiek psichologiškai vis stipriau ir stipriau.”

Aurelija Žutautienė

 

 

Įkelta: 
2012-11-01